Súťaž o balíček Sinulan forte express a Sinulan Duo forte

Podporte dýchacie cesty aj imunitný systém jednoducho a pohodlne. Siahnite po dvojakej sile z prírody s unikátnou kombináciou produktov Sinulan forte express a Sinulan Duo forte. Zdravotnícky prostriedok Sinulan forte express vo forme nosového spreja prináša rýchlu úľavu a účinnú cestu pri liečbe zápalu nosových dutín a nádchy.

Obsahuje esenciálne oleje z mäty piepornej, eukalyptu, rozmarínu a dúšky materinej. Tento zdravotnícky prostriedok uvoľňuje nos a nosové dutiny rýchlo a efektívne už za 15 minút. Uľavuje od bolesti dutín ich uvoľnením, odstraňuje nežiaduce častice ako vírusy a baktérie, a to všetko efektívne a rýchlo. Je vhodný pre dospelých, deti od 12 rokov

Súťaž o balíček Sinulan forte express a Sinulan Duo forte

Súťaž o balíček Sinulan forte express a Sinulan Duo forte
ilustračné foto:  woman.sk

Súťaž o balíček Sinulan forte express a Sinulan Duo forte

Odpovedzte na súťažnú otázku a troch z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom komplexnej prírodnej starostlivosti pre podporu počas nachladnutia – Sinulan.

21.03.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.