Súťaž o balíček SAVO bez chlóru

V prírode sa plesniam najlepšie darí pri teplote okolo 25 °C, ale dokážu rásť a množiť sa aj pri teplote pod 10°C a mnohé zvládajú aj teploty mierne nad bodom mrazu. Keďže je v chladničke vysoká vlhkosť, baktériám a plesniam sa darí aj tu. Z vedeckých výskumov sa najviac baktérii zdržuje v boxoch na zeleninu a to vo veľmi nebezpečných koncentráciách. Môžu byť medzi nimi aj veľmi nebezpečné druhy ako sú salmonela či E.coli.

Súťaž o balíček SAVO bez chlóru

Súťaž o balíček SAVO bez chlóru
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o balíček s výrobkami SAVO bez chlóru

Súťažte o 15 eurový balíček s výrobkami SAVO bez chlóru! Na vaše odpovede čakáme do 16. novembra 2015.  Prieskumy hovoria o tom, že sa v boxoch na zeleninu vyskytuje až omnoho viac baktérii, ako je bežné. Rovnaké množstvo baktérii ako je v chladničke, nájdete aj na toalete.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/16 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.femme.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=7713:sua-o-baliek-savo-bez-chloru&catid=16:kuchyna_ine&Itemid=21″ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.