Súťaž o balíček s výrobkami Dove Original

V dnešnej dobe je našťastie depilácia šetrnejšia, ale ženy stále bojujú so suchou a podráždenou pokožkou, ktorú so sebou pravidelné odstraňovanie chĺpkov prináša. Pomocníkom môže byť antiperspirant Dove Original, ktorý sa vďaka obsahu ¼ hydratačného krému šetrne stará o citlivú pokožku podpazušia. Pomáha pokožku regenerovať a zanecháva ju jemnú na dotyk.

Antiperspirant Dove Original

Antiperspirant Dove Original je špeciálne vyvinutý pre veľmi citlivú pokožku podpazušia, často namáhanú práve holením. Vďaka obsahu ¼ hydratačného krému pomáha regenerovať pokožku a zanecháva ju jemnú na dotyk. Ďalej neobsahuje alkohol, takže nedráždi ani po holení a nespôsobuje nepríjemné pálenie. Jeho decentná mydlová vôňa navyše neprekrýva parfum. Samozrejmosťou je aj spoľahlivá ochrana proti poteniu po dobu 48 hodín.

 

Súťaž o balíček s výrobkami Dove Original

Súťaž o balíček s výrobkami Dove Original
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o balíček s výrobkami Dove Original

Značka Dove v spolupráci s dermatologičkou MUDr. Michaelou Blaško, PhD. zostavila pätoro pre správne holenie, vďaka ktorému je možné zmierniť podráždenie pokožky. Pripravili sme pre vás súťaž o balíček s výrobkami Dove Original, ktoré vám uľahčia vašu každodennú depiláciu. Na vaše odpovede čakáme do 17. júna 2016.

 

Termín konania súťaže: do 17.06.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.