Súťaž o balíček s kvalitnými prípravkami od Cystiphane Biorga proti vypadávaniu vlasov

Ak máme problémy s vlasmi a padajú nám viac ako je únosné, alebo sa ešte k tomu aj štiepia a lámu, je najvyšší čas zamyslieť sa nad tým, čo tento neutešený stav môže spôsobovať. Dôvodov, prečo nám vo zvýšenej miere vypadávajú vlasy, je veľa. Môže to byť spôsobené genetikou alebo rôznymi vplyvmi. Často padajú diabetikom, často pri psychickej záťaži alebo v súčasnosti sa s vypadávaním často stretávame aj po prekonaní covidu , dosť často aj po pôrode, v menopauze, ale aj po chorobe, či operáciách s narkózou, pri užívaní niektorých liekov, pri poruchách imunity a v mnohých ďalších prípadoch. Aj vy sa pýtate, ako si v takomto prípade poradiť a čo robiť aby vlasy nepadali? Stačí, ak si pozorne prečítate nasledujúce riadky.

Súťaž o balíček s kvalitnými prípravkami od Cystiphane Biorga proti vypadávaniu vlasov

ilustračné foto:  woman.sk

Text organizátora súťaže:

Chcete si zasúťažiť o hodnotný balíček s kvalitnými prípravkami od Cystiphane Biorga proti vypadávaniu vlasov, ktoré súčasne podporia krásny a zdravý rast vlasov? Stačí, ak do 31. januára 2022 odpoviete na nasledujúcu otázku a zapojíte sa do súťaže. Dvoch z vás vyžrebujeme a odmeníme pekným balíčkom, za ktorý vám vaše vlasy budú vďačné!

 

Koniec súťaže: 22. 01. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.