Súťaž o balíček s kozmetikou CD

Už aj k nám dorazila zo Spojených štátov nová životná filozofia s názvom slow living, ktorou sa inšpirovali státisíce ľudí po celom svete.  Podľa nej by sme mali nielen spomaliť naše závratné životné tempo, ale aj sa zamerať na kvalitu vecí, ktoré nás obklopujú. Možno s ňou nebudete bezvýhradne súhlasiť, ale za úvahu rozhodne stojí.

Slow living – kvalita na prvom mieste

Slow living, teda v doslovnom preklade „pomalý spôsob života“, je spôsob životného štýlu, ktorý zdôrazňuje, že „menej je viac“, a to vo všetkých oblastiach nášho života. Nedajte sa však názvom pomýliť, slow living nie je len o odmietaní života v neustálom strese, ale predovšetkým o vychutnávaní života. Je to o zodpovednosti voči samému sebe a svojmu telu.

Základným princípom tejto životnej filozofie je uvážlivo si vyberať, čo svojmu telu ponúknete. Nejde len o veľké životné rozhodnutia, slow living je predovšetkým o každodenných maličkostiach. Ľudia, ktorí žijú podľa filozofie slow living sa zaujímajú o kvalitu nakupovaných produktov a z celej plejády výrobkov si vyberajú tie, ktorých zloženie je pre ich telo prínosom. A to zďaleka neplatí len pri výbere potravín.

 

CD kozmetika rozumie potrebám vašej pokožky

Súťaž o balíček s kozmetikou CD
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o balíček s kozmetikou CD

Súťažte o balíček s kozmetikou CD (1x sprchovaci gel, 3x dezodorant)!  Na vaše odpovede čakáme do 2. mája 2016!

 

Termín konania súťaže: 02.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.