Súťaž o balíček produktov VitoLife v hodnote 29,66 €

Januárová súťaž o 1 x balíček produktov VitoLife v hodnote 29,66 EURO. Spoločnosť VITO LIFE sa venuje výskumu, vývoju a distribúcii kvalitných a efektívnych produktov.

Súťaž o balíček produktov VitoLife v hodnote 29,66 €

ilustračné foto:  prezdravie.sk

Balíček obsahuje:

Ibištek jedlý, 100 kapsúl – Pravidelné užívanie môžeme podporiť normálnu činnosť našej tráviacej sústavy a normálnu činnosť čriev, rovnako tak i normálnu funkciu dýchacieho systému. Pôsobí antibakteriálne, je to silný prírodný antioxidant a podporuje našu imunitu a prirodzenú obranyschopnosť nášho organizmu.

Africké mango, 100 kapsúl – V jadre afrického manga nájdeme stopové prvky, ako je železo alebo vápnik, ale aj B vitamíny – tiamín, niacín a riboflavín. Je tiež zdrojom betakaroténu a zdravých mastných kyselín – kyselina palmitová, laurová, myristová, olejová a stearová.

Glukomanánu, 100 kapsúl – Glukomanánu dokáže pocitovo zaplniť náš žalúdok, navodiť pocit sýtosti a tým výrazne prispieť k chudnutiu. Glukomanánu podporuje normálnu funkciu našej tráviacej sústavy. Navyše pomáha udržiavať aj normálnu hladinu cholesterolu v našej krvi.

Koniec súťaže: 19. 01. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.