Súťaž o balíček produktov Uroval® D-manosa

Aj krásne jesenné obdobie môžu znepríjemniť pálčivé problémy, s ktorými sa stretla nejedna žena. Základom je odpočinok a dodržiavanie pitného režimu, čo pomôže k prirodzenému prečisteniu močových ciest. Telo však podporte aj prírodou, napríklad vo forme D-manózy.

Súťaž o 3 produkty Uroval® D-manosa Vyhrajte Uroval® D-manosa, ktorý využíva starostlivosť šetrnej prírody. Obsahuje vrecúška s práškom pre prípravu nápoja s najvyššou dávkou prírodného monosacharidu D-manózy. Je určený pre dlhodobú a telu prirodzenú podporu, a to dospelých, detí od 3 rokov, tehotných a dojčiacich žien. Dôverujte značke Uroval® – najpredávanejšej značke s obsahom D-manózy v SR.

 

Súťaž o balíček produktov Uroval® D-manosa

Súťaž o balíček produktov Uroval® D-manosa
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Súťaž o balíček produktov Uroval® D-manosa

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko „Zapojiť sa do súťaže.“ Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 13.10.2018. Traja z vás získajú produkty Uroval® D-manosa.

13.10.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.