Súťaž o balíček produktov tavených syrov Bambino

Príprava desiaty spojená so smiechom, hrami a spokojnými detskými bruškami – takto vyzerá kuchyňa, kde je tavený syr Bambino pripravený vykúzliť z jedla šantivý gastronomický zážitok. I tí najmenší môžu s prípravou jedla pomôcť a urobiť si desiatu podľa svojich predstáv, a to vďaka ľahkej roztierateľnosti Bambina, ktorý chutí malým i veľkým.

Teraz je tavený syr Bambino dostupný v praktickom rodinnom balení, vďaka ktorému zostane čerstvý a k natretiu pre celú rodinu. Bambino v novej hranatej krabičke je nielenže praktické, ale i skvelo chutí. Môžete si ho natrieť na chlieb a nasýtiť hladné bruško alebo si ho naservírujte na malé nakrájané kolieska rožkov a máte hotové občerstvenie na vašu malú domácu oslavu. Užiť si môžete chuť ementálu, päť mesiacov zrejúceho syra tvoriaceho 25 % taveného syra Bambino. Tavený syr Bambino so sladkou ementálovou alebo šunkovou príchuťou vás jednoducho nadchne. Vy ho ešte nemáte v chladničke?

Súťaž o balíček produktov tavených syrov Bambino

Súťaž o balíček produktov tavených syrov Bambino
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o balíček produktov tavených syrov Bambino

Súťažte o balíček rôznych produktov tavených syrov Bambino! Na vaše odpovede čakáme do 11. novembra 2017.

11.11.2017

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.