Súťaž o balíček produktov Nealko Oravan

Konečne je tu máj a sním prichádzajú chvíle príjemných slnečných lúčov, pokoja a rodinnej pohody. K horúcim dňom neodmysliteľne patrí aj chutný nápoj. Vychutnajte si veselé letné momenty sediac v tráve v spoločnosti celej rodiny a doprajte si pritom osviežujúci nápoj plný ovocia.

Vďaka novému praktickému obalu sirupov Oravan si budete môcť vychutnať chvíle dokonalej pohody naozaj kdekoľvek! Ochutnajte exotickú chuť pomaranča, osviežujúci ananás alebo sa preneste na lesnú čistinku vďaka príchuti lesná zmes. Sirupy Oravan, ktoré sú vyrábané v podtatranskej obci Podbiel, v sebe spájajú tradičnú receptúru a vyváženú ovocnú chuť. Sirup Oravan sa môžu pochváliť vysokým štandardom kvality, optimálnou hustotou, prírodnými arómami a farbivami, či vyváženou ovocnou chuťou.

Súťaž o osviežujúce sirupy Oravan

Súťaž o balíček produktov Nealko Oravan
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o balíček produktov Nealko Oravan

Súťažte a traja z Vás získajú balíček produktov Nealko Oravan, aby si mohli vychutnať osviežujúci máj plný pohody! Na vaše správne odpovede čakáme do 30. mája 2016.

 

Termín konania súťaže: 30.05.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.