Súťaž o balíček produktov KetoMix a šejker KetoMix

Keto diéta sa stala v priebehu rokov populárnou nielen kvôli svojim nespochybniteľným účinkom na chudnutie, ale taktiež pre ďalšie zdravotné benefity, ktoré môže ľudskému organizmu prinášať. Navyše, nejde o žiadnu hladovku. Pri keto diéte si môžete dopriať viaceré chutné a všeobecne obľúbené potraviny, z ktorých sa dajú vyčarovať zaujímavé recepty. Ide o spôsob stravovania, ktorý je funkčný, ale avšak na začiatku trošku možno mätúci. Začiatočníci často tápu, čo môžu a nemôžu. Princípom keto diéty je predovšetkým obmedzenie sacharidov, vďaka čomu telo prechádza do ketózy. Na základe tohto procesu organizmus začína spaľovať tuk ako hlavný zdroj palica namiesto cukru. Nie je to však iba chudnutie, k čomu nám zníženie prísunu sacharidov pomôže. Existujú aj ďalšie pozitíva pre naše metabolické zdravie. Zmena sa prejaví napríklad v znížení hladiny cukru v krvi, úprave krvného tlaku či zvýšení hladiny dobrého HDL cholesterolu. Nízkosacharidové stravovanie nie je komplikované. Postačuje, keď sa zameriate na konzumáciu kvalitných nízkosacharidových potravín. Zlepšíte svoj zdravotný stav a úspešne zredukujete svoju váhu. Dôležité je navyknúť si na „nové“ potraviny a snahu neprerušovať.

Súťaž o balíček produktov KetoMix a šejker KetoMix

ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Odpovedzte na súťažnú otázku a jedna z vás sa môže tešiť na balíček rôznych produktov KetoMix a šejker KetoMix. Na vaše odpovede čakáme do 25. januára 2022.

 

Koniec súťaže: 25. 01. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.