Súťaž o balíček pre suchú pokožku od Alexír.sk

Skúšali ste si niekedy vyrobiť domácu kozmetiku? Možno si poviete, že je to zdĺhavé a hlavne nájsť správny pomer miešaných ingrediencií je naozaj hotovým umením a alchýmiou. Ale, čo ak to spraví niekto za vás? Čo ak niekto našiel tú správnu kombináciu? Vyskúšali by ste takú kozmetiku?

Ak je vaša odpoveď áno, tak vám s radosťou predstavujeme novú prírodnú kozmetiku Alexír, kde kombinujú prírodné oleje, maslá a vitamíny a vytvárajú tak vitamínovú bombu pre každú pleť.

Súťaž o balíček pre suchú pokožku od Alexír.sk

Súťaž o balíček pre suchú pokožku od Alexír.sk
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Súťaž o balíček pre suchú pokožku od Alexír.sk

Pri tejto príležitosti sme si pre vás pripravili súťaž o balíček kozmetiky pre suchú pokožku, ktorý bude obsahovať:

  • Alexír pre suchú pleť – vďaka olivovému maslu, marhuľovému a arganovému oleju, má výborné hydratačné účinky, pričom nezanecháva pokožku mastnú. Používať ho môžete v ktoromkoľvek veku.
  • Alexír telový balzam – vďaka kakaovému maslu a marhuľovému oleju má výborné hydratačné účinky, pričom nezanecháva pokožku mastnú. Je vhodný na ošetrenie pokožky celého tela, tiež aj pokožky malých detí.

A aby sme potešili aj fanúšikov na našich sociálnych sieťach, tak súťažiť budeme aj tam. Tak si počkajte, až na vás vykukne súťažný obrázok!

30.04.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.