Súťaž o balíček pleťovej kozmetiky ARKANA

Detox – najpopulárnejšie slovo posledného obdobia. Nepochybujeme o tom, že ste už o detoxe počuli aj vy. A dokonca je možné, že ste si nejaký detox vyskúšali. Podstata detoxu spočíva v odstránení všetkých toxínov, ktoré nepriaznivo pôsobia nielen na naše zdravie a vnútorné orgány, ale aj na našu pokožku a jej vzhľad. Či už ste vyskúšali detoxikáciu organizmu prostredníctvom stravy alebo nápojov (detoxikačné čaje, detoxikačné potraviny,…), verte nám, urobili ste správny krok k vášmu zdraviu.

No počuli ste už o detoxikácii pleti? Bez ohľadu na to, ako sa o svoju pleť staráte, existujú dni, kedy je vaša pokožka nudná, bez života, so šedým nádychom a mnohými ďalšími nedokonalosťami. Obzvlášť po dovolenke, po konzumácii nezdravých jedál či po spánku v makeupe, teda po dňoch, kedy ste vašu pleť akosi zanedbávali.

Súťaž o balíček pleťovej kozmetiky ARKANA v celkovej hodnote 130 €

Súťaž o balíček pleťovej kozmetiky ARKANA v celkovej hodnote 130 €
ilustračné foto:  tvojezdravie.sk

Súťaž o balíček pleťovej kozmetiky ARKANA

Arkana ponúka komplexný program, zameraný na starostlivosť o pleť 24 hodín denne, 360 hodín mesačne, 365 dní v roku, v súlade s biologickými hodinami kože. Odpovedzte nám na jednoduchú otázku a ste v hre o 2 balíčky pleťovej kozmetiky Arkana.

1. balíček obsahuje: dennú a nočnú starostlivosť 360 I-TECH DETOX pre dámy
2. balíček obsahuje: dennú a nočnú starostlivosť 360 I-TECH DETOX pre pánov

Súťaž o balíček pleťovej kozmetiky ARKANA v celkovej hodnote 130 €

06.11.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.