Súťaž o balíček noviniek Anew Perfect Skin

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje vynovenú líniu Perfect Skin značky Anew, vďaka ktorej dosiahnete preukázané výsledky. Výrobky pokrokovej pleťovej starostlivosti vám zaručia viditeľný efekt už za pár minút. Odhaľte tak overený spôsob perfektnej pleti a užívajte si krásny vzhľad každý deň!

AVON prináša inováciu v oblasti pleťovej starostlivosti v podobe vynovenej línie Perfect Skin značky Anew, ktorá je určená ženám nad 25 rokov. Obsahuje 5 výrobkov s unikátnymi zloženiami, vďaka ktorým bude vaša pleť dokonalá.

Súťaž o balíček noviniek Anew Perfect Skin

Súťaž o balíček noviniek Anew Perfect Skin
ilustračné foto:  lenprezeny.sk

Súťaž o balíček noviniek Anew Perfect Skin

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko „Zapojiť sa do súťaže.“ Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru. Súťaže sa môžete zúčastniť do 21.6.2018. Traja z vás získajú balíček noviniek Anew Perfect Skin (2 výrobky v balíčku)

21.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.