Súťaž o balíček na Deň matiek

Betty Barclay Bohemian Romance – Romantická vôňa plná vitality a ľahkosti

Teplé lúče ranného slnka zobúdzajú prírodu, vietor sa jemne ako perie prediera pomedzisteblá trávy a prvé kvety začínajú nežne rozkvitať. Všetky zmysly sa sústredia na tu a teraz, jar a jej bezstarostný príchod sú okúzľujúce. Presne tento pocit ľahkosti pripomína nová dámska vôňa Betty Barclay Bohemian Romance. Svoju nositeľku unesie ďaleko od digitálneho sveta, tam, kde bude naplnená jej túžba po návrate k slobodnému a s prírodou spätému životu. Vôňa, ktorá so svojimi kvetinovými tónmi ulahodí romantickej žene, ktorá si užíva bezstarostný život. Vôňa Betty Barclay Bohemian Romance a s ňou súvisiace kozmetické produkty sú dostupné na trhu od konca februára 2019.

Súťaž o balíček na Deň matiek

Súťaž o balíček na Deň matiek
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž o balíček na Deň matiek

[the_ad id=“84646″]

Zapojte sa do súťaže o zaujímavú knihu Sladké zdobenie – Rady a nápady a toaletnú vodu Betty Barclay Bohemian Romance! Na vaše odpovede čakáme do 12. mája.

Koniec súťaže: 12.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.