Súťaž o balíček kozmetiky od Rexony

Zaručene svieže ráno
Potrebujete sa zrána správne naladiť a prebudiť telo aj myseľ? V tom prípade neprehliadnite doslova čerstvú novinku od Rexony, lídra na trhu antiperspirantov. Rexona predstavuje unikátne sprchové gély, ktoré vás naštartujú do akokoľvek náročného dňa. Stačí si dopriať osviežujúcu sprchu, ktorá vám rozprúdi krv v žilách a nabije vás energiou na zvládnutie každej výzvy.

Ak hľadáte recept na to, ako si ťažké rána spríjemniť, vyskúšajte horúcu novinku v podobe nových sprchových gélov od značky Rexona. Vybrať si môžete hneď z niekoľkých variantov, ktoré vašu pokožku zanechajú sviežu a krásne prevoňanú. Ak radi zdieľate veci se svojím partnerom, zaobstarajte si unisex sprchový gél Active+, ktorého parfumácia je vhodná ako pre ženy, tak aj pre mužov.

Súťaž o balíček kozmetiky od Rexony

Súťaž o balíček kozmetiky od Rexony
ilustračné foto:  woman.sk

Súťaž o balíček kozmetiky od Rexony

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom kozmetiky Rexona.

Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť. Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

24.06.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.