Súťaž o balíček kozmetiky Fa Brazilian Vibes

Spoznajte a vychutnajte si nádhernú atmosféru Brazílie práve tu a teraz

Všetci túžime po zážitkoch, objavovaní nových dobrodružstiev a tiež sa chceme cítiť dobre. Zatvorte oči a predstavte si, že stojíte pri brehu oceánu a všetkými zmyslami si užívate exotické vône a pocit slobody. Novinka Fa Brazilian Vibes vás odveje na miesto plné nekončiacej zábavy, chytľavých rytmov a s horúcimi slnečnými dňami aj v období zimy. Vydajte sa do Brazílie a ponorte sa každý deň do výrazných farieb a exotických vôní. Rozmaznávajte svoje telo i zmysly s produktmi obsahujúcimi 100 % prírodné extrakty, ktoré sú šetrné k vášmu zdraviu a prírode.

Edícia Fa Brazilian Vibes vám pomôže objaviť rajskú atmosféru Brazílie s tajomnými a sviežimi vôňami prostredníctvom sprchovacích gélov a deodorantov pre mužov a ženy. Produkty sú rozdelené podľa vône do dvoch radov – Amazonia Spirit a Ipanema Nights.

Súťaž o balíček kozmetiky Fa Brazilian Vibes od spoločnosti Henkel

Súťaž o balíček kozmetiky Fa Brazilian Vibes od spoločnosti Henkel
ilustračné foto:  woman.sk

Súťaž o 2 vstupenky do kina Cinemax na film podľa vlastného výberu

[the_ad id=“84646″]

Odpovedzte na súťažnú otázku a piatich z vás vyžrebujeme a odmeníme balíčkom kozmetiky Fa Brazilian Vibes od spoločnosti Henkel.

Koniec súťaže: 04.05.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.