Súťaž o balíček kozmetiky Dove

Šampóny Dove Hair Intense Repair pomáhajú obnoviť poškodené vlasy.

Zabráňte 90 % poškodenia vlasov predtým, než k nemu dôjde. Každý deň na naše vlasy pôsobí mnoho vplyvov, ktoré ich môžu namáhať, vysušovať a dokonca aj dlhodobo poškodzovať. Medzi najčastejšie príčiny zničených vlasov bez života sú opakované chemické a mechanické poškodenia, kvôli ktorým sa problémy opätovne vracajú. Najnáchylnejšie na poškodenie sú vlasy, ktoré sú pravidelne chemicky farbené, tepelne upravované, či iným spôsobom namáhané. Zdá sa takmer nemožné vymaniť sa z kolotoča obnovovania a poškodzovania vlasov.

Súťaž o balíček kozmetiky Dove

ilustračné foto:  damskajazda.sk

Zložky obsiahnuté v šampóne a kondicionéri Dove Hair Intensive Repair, napríklad regeneračný keratín a hydratačný krém na vlasy, pôsobia na celý povrch každého vlasu. Keratín je známy benefitmi ako je hladkosť a jemnosť, ostatné výživné zložky posilnia každý vlas. Vsaďte na istotu a zvoľte starostlivosť o vlasy Dove Intensive Repair, ktorá je dostupná v 101 drogériách, Tesco, Billa, Kaufland a v ďalších predajniach.

Koniec súťaže: 24. 03. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.