Súťaž o balíček intímnej hygieny Lactacyd

Tak ako všade, tak aj vo vagíne sa nachádza veľké množstvo baktérií zodpovedných za jej zdravie, ale i prípadné ochorenia. Vhodnou starostlivosťou prispievame k životu „dobrých“ baktérií – laktobacilov, ktoré tvoria dôležitú kyselinu mliečnu a prispievajú tak k zachovaniu kyslosti prostredia. Hlavnou funkciou kyseliny mliečnej je obmedzenie rozmnožovania sa „zlých“ vaginálnych baktérií a tvorby vzniku infekcií, svrbenia či nepríjemných pocitov v intímnej zóne ženy.

Súťaž o balíček intímnej hygieny Lactacyd

Súťaž o balíček intímnej hygieny Lactacyd
ilustračné foto: femme.sk

Súťaž o balíček intímnej hygieny Lactacyd

Tri z vás vyhrajú balíček intímnej hygieny Lactacyd! Balíček obsahuje intímny gél Lactacyd Sensitive, ktorý je neparfumovaný a určený na šetrnú očistu intímnej zóny. Vďaka obsahu prírodnej kyseliny mliečnej a výťažku z bavlníka pomáha pri regenerácii vrchnej vrstvy pokožky a minimalizuje účinok potenciálne dráždivých látok a nepohodlie v intímnej oblasti. Intímny gél Lactacyd Fresh je vyvinutý tak, aby poskytoval dlhodobý pocit sviežosti a predchádzal vzniku zápachu. Zloženie s trojitým účinkom je obohatené o kombináciu prírodnej kyseliny mliečnej, mentolu a Deo Active komplexu™, ktorý prináša príjemný chladivý a svieži pocit a zároveň pomáha predchádzať vzniku zápachu a rešpektuje intímne partie. www.lactacyd.sk

Termín konania súťaže: do 30.09.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.