Súťaž o balíček elixírov od Vitaru

MaxiVita Herbal Bylinný elixír – Posilnenie imunity obsahuje bylinné extrakty, ktoré pozitívne prispievajú k zvýšeniu odolnosti proti vírusom a baktériám. Je vhodné ich užívať na podporu prirodzenej obranyschopnosti organizmu, a to najmä v období chrípok a nachladnutí. Tieto bylinky sú obľúbené aj v ľudovom liečiteľstve a využívajú sa pri zápaloch priedušiek či na uľahčenie odkašliavania. Taktiež upokojujú podráždenú sliznicu dýchacích ciest a zároveň zmierňujú dráždenie na kašeľ. Bylinky sú obohatené o vitamíny C, E a vitamíny skupiny B, ktoré sú dôležité pre udržanie dobrého zdravotného stavu celého organizmu.

Súťaž o balíček elixírov od Vitaru

ilustračné foto:  femme.sk

V poradí druhá súťaž na posilnenie imunity. Neváhajte a posielajte nám správne odpovede do 7. októbra a traja z vás vyhrajú balíček elixírov od Vitaru!

 

Koniec súťaže: 07. 10. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.