Súťaž o balíček doplnkov stravy Unios Pharma

Spoločnosť UNIOS PHARMA sro. bola založená v roku 1993. Vo svojich začiatkoch sa zameriavala len na dovoz vitamínových prípravkov od kanadskej firmy Trophic. Vďaka spolupráci s ďalšími spoločnosťami z USA a Kanady bola ponuka prípravkov postupne rozširovaná. Následne bol sortiment z väčšej časti už ale zameriavania na voľne balené tablety, ktoré boli plnené do liekoviek v SR. Prípravky sú podľa vlastných receptúr vyrábané naďalej v Kanade, USA a už aj v ČR.

Zloženie a účinky každého prípravku sú konzultované s príslušnými odborníkmi v týchto krajinách a predovšetkým v SR tak, aby zodpovedali požiadavkám na zdravú výživu našej populácie. Spoločnosť sa naďalej zameriava na výrobu, balenie a distribúciu vitamínových prípravkov-doplnkov stravy pre športovcov aj široký okruh bežných spotrebiteľov.

Súťaž o balíček doplnkov stravy Unios Pharma

Súťaž o balíček doplnkov stravy Unios Pharma
ilustračné foto: prezdravie.sk

Súťaž o balíček doplnkov stravy Unios Pharma

Výhercom súťaže sa stane účastník súťaže, ktorého správna odpoveď bude mať poradové číslo 32 a 101, a zároveň bude mať vo chvíli žrebovania prihlásený spravodajca.
Určenie výherca prebehne 15. 10. 2018.

14.10.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.