Súťaž o balíček Dermacol HAIR RITUAL

Úplne nový rad vlasovej kozmetiky sa vyrába v Českej republike  a neobsahuje parabény, minerálne oleje a alkohol. Šampóny sú nabité účinnými látkami ako kofeín a KerascalpTM  ,ktoré aktivujú vlasové korienky a zvyšujú ich odolnosť. Kondicionéry podporujú jednoduché rozčesávanie a vďaka keratínu a panthenolu dodávajú vlasom lesk, objem a vitalitu. Regeneráciu, hĺbkovú výživu a vyhladenie povrchu zabezpečujú intenzívne masky s  účinnými látkami  ako sú FiberhanceTMbm a Hemisqualan

Súťaž o balíček Dermacol HAIR RITUAL

ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte balíček s produktami Dermacol HAIR RITUAL – účinné tonikum HAIR RITUAL Grow serum, šampón pre objem vlasov HAIR RITUAL Shampoo Volume , kondicionér HAIR RITUAL Conditioner Volume a masku na vlasy pre regeneráciu HAIR RITUAL 5 minutes SOS repair mask. Na vaše odpovede čakáme do 8. augusta.

 

 

Koniec súťaže: 08. 08. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.