Súťaž o balíček čajov Lipton v hodnote cca 25 eur

Jar je tu a naše telo volá po jarnej očiste. Ale ako na to? Začať môžete hneď prvým ranným dúškom čaju Lipton Do the detox. Detoxikácia je očistnou metódou, ktorá patrí k základným nástrojom indickej ajurvédy a tradičnej čínskej medicíny. Pomocou detoxikácie sa zbavujeme nielen škodlivín, ktoré sa dostali do nášho tela z ovzdušia, stravy, vody a pôdy, ale i škodlivých látok, ktoré vznikajú v našom tele zo stresu a nezdravého spôsobu života. Začať môžete ihneď, ale hlavne dbajte na pravidelnosť.

Vyskúšajte napríklad čaj Lipton Do the detox, ktorého zloženie je inšpirované tradičnou bylinnou kultúrou. Obsahuje kombináciu túžobníka brestového, mäty piepornej a aromatického rozmarínu, bylín, ktoré sú tradične konzumované pre ich prečisťujúce vlastnosti. Prispievajú k  normálnemu vylučovaniu, normálnej funkcii močových ciest a prečistenie tela. Táto bylinná zmes je vhodnou súčasťou pestrej vyváženej stravy zdravého životného štýlu.

 

Súťaž o balíček čajov Lipton v hodnote cca 25 eur

Súťaž o balíček čajov Lipton v hodnote cca 25 eur
ilustračné foto:  lenprezeny.sk

Súťaž o balíček čajov Lipton v hodnote cca 25 eur

Podmienky a pravidlá súťaže. Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko „Zapojiť sa do súťaže.“ Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.  Súťaže sa môžete zúčastniť do 24.3.2018. Jeden z vás získa balíček čajov v hodnote cca 25 eur.

24.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.