Súťaž o balíček autokozmetiky Auto Kelly

Pre registrovaných čitateľov i fanúšikov TopSpeed.sk, v spolupráci s Auto Kelly – importér a distribútor automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva sme pripravili súťaž o 5x balíček autokozmetiky známych značiek v hodnote 30 €. Postaraj sa o svoje auto zvonku aj zvnútra, nech si naň hrdý. Stačí byť na tomto webe registrovaný, prihlásený a správne zodpovedať jednoduchú otázku.

Auto Kelly dnes na Slovensku disponuje silnou predajnou sieťou vlastných predajní. V nich poskytujú služby veľkoobchodným aj maloobchodným zákazníkom. Okrem dodávok autodielov do autoservisov ponúkajú v predajniach širokú škálu autopotrieb a autodoplnkov. V ich portfóliu nájdete náhradné diely a autopríslušenstvo na autá všetkých svetových značiek. Pre zákazníkov orientovaných na cenu je v ponuke Auto Kelly privátna značka Starline, ktorá v súčasnosti ponúka vynikajúci pomer medzi kvalitou a cenou.

 

Súťaž o balíček autokozmetiky Auto Kelly

Súťaž o balíček autokozmetiky Auto Kelly
ilustračné foto: topspeed.sk

Súťaž o balíček autokozmetiky Auto Kelly

5x výherný balíček autokozmetiky v hodnote 30 € obsahuje:

* TurtleWax Zip Wax a špongia
* Armor All leštiaci aplikátor
* Starline čistič diskov
* Coyote oživovač plastov a pneu
* WD-40 univerzálne mazivo
* Tectane čistič klimatizácie
* Wunderbaum vonný stromček

Termín konania súťaže: do 31.07.2016

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.