Súťaž o akumulátorový skrutkovač EXTOL LADY

Dámy, pre váš veľký záujem a dobré ohlasy v poslednej súťaži, vám prinášame opäť súťaž o ženské náradie Extol. Akumulátorový skrutkovač EXTOL LADY 402401 je praktický a výkonný pomocník, s ktorým hravo zvládnete uťahovanie a povoľovanie skrutiek či vŕtanie do rôznych druhov materiálu. Aku vŕtačka disponuje dvojstupňovou prevodovkou a je poháňaná 12 V Li-Ion akumulátorom s kapacitou 1,3 Ah.

 

Súťaž o akumulátorový skrutkovač EXTOL LADY 402401

Súťaž o akumulátorový skrutkovač EXTOL LADY 402401
ilustračné foto:  deti.sk

Súťaž o akumulátorový skrutkovač EXTOL LADY 402401

[the_ad id=“84646″]

Prepracovaný dizajn spoločne s nízkou hmotnosťou a ergonomickou rukoväťou je zárukou príjemnej a menej únavnej práce. Iste oceníte aj praktické LED osvetlenie pracovného priestoru. Všetko vrátane príslušenstva je zabalené v textilnej taške s organizérom, a teda budete mať vždy všetko po ruke. Celá súprava je samozrejme vyhotovená v ružovej farbe, a teda hravo zapadne medzi vaše zvyšné náradie!

Koniec súťaže: 11.06.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.