Súťaž o aktívny pobyt v Kúpeľoch Dudince

Dudince sú už niekoľko desaťročí obľúbenou destináciou ľudí, ktorí potrebujú zlepšiť svoje zdravie či načerpať nové sily. Miestny liečivý prameň patrí svojím zložením medzi najvzácnejšie na svete.Najmodernejším ubytovacím zariadením v meste je Hotel Minerál****, ktorý úzko spolupracuje s Kúpeľmi Dudince, a.s. (liečebnými domami Rubín a Smaragd).

Súťaž o aktívny pobyt v Kúpeľoch Dudince
ilustračné foto: pravda.sk

Súťaž o aktívny pobyt v Kúpeľoch Dudince

Zapojte sa v termíne od 2.11.2015 do 8.11.2015 vrátane do súťaže, odpovedzte správne na otázku, a ak sa na Vás usmeje šťastie, užijete si v Dudinciach AKTÍVNY VÍKEND (na 2 noci pre 2 osoby) v hodnote 200 EUR.

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/11/08 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://zdravie.pravda.sk/sutaz/266-sutaz-o-aktivny-pobyt-v-kupeloch-dudince/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.