Súťaž o 5x zdravotnícku pomôcku Artelac® Rebalance

Trpíte častým slzením vašich očí, ktoré režú štípu alebo pália? Vedzte, že patríte medzi veľkú skupinu ľudí súčasnej generácie. Oči ako najcitlivejší zmyslový orgán sú vystavené rôznym negatívnym faktorom, ktoré nijako neovplyvníte. Nenechajte svoje oči trpieť aj naďalej a pomôžte im umelými slzami Artelac®Rebalance. Zdravotnícka pomôcka Artelac®Rebalance sú očné kvapky, ktoré účinne bojujú proti syndrómu suchého oka. S obsahom 0,15% kyseliny hyalurónovej dostanú vaše oči tú správnu vlhkosť, vďaka čomu už viac nebudú trpieť. Očné kvapky Artelac®Rebalance majú nezameniteľnú ružovú farbu a  môžete ich používať až 2 mesiace po otvorení. Nájdete ich vo vašich lekárňach a na e-shopoch za skvelú cenu.

Súťaž o 5x zdravotnícku pomôcku Artelac® Rebalance

ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Milé naše čitateľky a čitatelia, zapojte sa do súťaže a piati z vás vyhrajú očné kvapky Artelac® Rebalance! Na vaše odpovede čakáme do 30. septembra 2022.

 

Koniec súťaže: 30. 09. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.