Súťaž o 5x Stérimar baby

Po pôrode musí novorodenec prejsť mnohými zmenami, vďaka ktorým sa prispôsobuje novým životným podmienkam mimo tela matky. Už niekoľko sekúnd po pôrode dieťa začína samostatne dýchať. V prvých mesiacoch života deti dýchajú predovšetkým nosom, nevedia dýchať ústami. Udržanie čistého a priechodného nosa prispieva k lepšiemu dýchaniu, uľahčuje dojčenie a kŕmenie a zlepšuje spánok dojčiat.

Pravidelné čistenie nosa pomáha regenerovať a posilňovať nosovú sliznicu, čím pomáha chrániť celý organizmus. Jedným z najpríjemnejších, najbezpečnejších a najúčinnejších spôsobov ako čistiť nos Vášho dieťatka už po narodení je používať mikrosprej morskej vody STÉRIMAR™ baby.

Súťaž o 5x Stérimar baby

Súťaž o 5x Stérimar baby
ilustračné foto:  mamaaja.sk

Súťaž o 5x Stérimar baby

Stérimar baby je mikrosprej morskej vody vhodný na dennú hygienu nosa pre deti  od 0 rokov veku. Je 100% prírodný, izotonický (fyziologický), bez konzervačných látok. Izotonický roztok znamená, že koncentrácia solí je rovnaká ako v bunkách ľudského tela.

Stérimar baby má špeciálny anatomicky tvarovaný aplikátor s bezpečnostnou zarážkou a jemný tlak vstreku je prispôsobený detskému nosu. Stérimar je zdravotnícka pomôcka. Kúpite ho v každej lekárni. Zapojte sa do súťaže a 5 výhercovia získajú Stérimar baby.

19.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.