Súťaž o 5x Môj diár Tchibo 2021

A aby ste tento rok nezmeškali nič dôležité, diár Vám ponúka prehľad týždňov na celý rok 2021, mesačné prehľady na rok 2021 a orientačný kalendár na rok 2021 a 2022. Nájdete v ňom opäť veľa inšpiratívnych a motivačných tipov, kávový prehľad a nechýbajú ani nákupné zoznamy, rodinný či detský rozvrh. Vyznačili sme pre Vás dôležité udalosti a sviatky a tiež dôležité akcie v Tchibo – Dni kávy a Dni Cafissimo, a ponechali priestor i na Vaše poznámky, aby ste si mohli prispôsobiť diár vlastnej predstave.

Súťaž o 5x Môj diár Tchibo 2021

ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Milé naše čitateľky, zapojte sa do súťaže Môj diár Tchibo 2021. Diár je v príjemnom prírodnom vzhľade, inšpirovaný kávou. Ponúka úložnú kapsičku, záložku, pričom je spevnený elastickou gumičkou. Jednoducho Tchibo do kabelky, ktoré Vám ani v roku 2021 nemôže chýbať! Neváhajte a píšte správne odpovede do 22. januára 2021.

 

Koniec súťaže: 22. 01. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.