Súťaž o 5x Eucerin Krémový gél na opaľovanie

UV žiarenie je totižto hlavnou príčinou poškodenia pokožky, jej vysúšania a spálenia. Voľné radikály pôsobiace na pokožku dokážu poškodiť kožné bunky, čo môže byť príčinou vzniku rakoviny kože. Ak nechcete svoju pokožku počas leta zaťažovať, no na druhej strane ju chcete ochrániť pred slnečným žiarením, tak vyskúšajte Eucerin Krémový gél na opaľovanie Dry Touch Oil Control SPF 30.

Dry Touch Oil Control SPF 30

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Opaľovací prípravok obsahuje fotostabilné UVA/UVB filtre, ktoré v kombinácii s licochalconom A neutralizujú voľné radikály vyvolané pôsobením UV žiarenia. V jeho zložení sa tiež nachádza kyselina glycyrrhetínová, ktorá posilňuje vlastný mechanizmus pokožky na obnovu DNA. Tiež disponuje technológiou Oil Control so zmatňujúcimi pigmentmi, ktoré zanechávajú pokožku suchú na dotyk.

Čo je plusom tohto prípravku, tak neobsahuje oktinoxát a oxybenzon – UV filtre, ktoré majú negatívny vplyv na korálové útesy. Veľmi nás teší, že značky začínajú brať ohľad aj na životné prostredie a nepridávajú do produktov zložky, ktoré mú škodia. Ak to potešilo aj vás, tak sa zapojte do súťaže, v ktorej môžete vyhrať jeden z piatich krémových gélov na opaľovanie od značky Eucerin.

Koniec súťaže: 28. 07. 2020

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.