Súťaž o 5x balíček Mentos žuvačiek

Milujete žuvanie žuvačiek? Nech si ich vychutnávate po jedle pre zharmonizovanie chuti, na zmiernenie stresu pred ťažkou skúškou, pred bozkom pre svieži dych alebo len tak z pasie pre radosť zo žuvania, vždy chutia úžasne!

Mentolovo svieže aj s ovocnou príchuťou pomáhajú zahnať nudu, sústrediť sa pri riešení zadaní aj naskočiť na vlnu poriadnej zábavy. Vychutnajte si toto potešenie v plnej intenzite a poriadne dlho so žuvačkami Mentos Pure Fresh s výťažkom zo zeleného čaju a bez cukru! Majú jedinečný guľatý tvar, vďaka čomu sa pohodlne uvelebia na jazyku, a tekuté jadro s výraznou chuťou, do ktorého je radosť zahryznúť.

Na svoje si príde každý, keďže sú na výber v rozmanitých príchutiach a baleniach – 15,5 g balenie v typickej rolke, 30 g balenie, ktoré „sadne“ do vrecka aj do kabelky, a 60 g balenie na cesty aj pre celú rodinu. Mentolové Spearmit a Fresh Mint, ovocné Lemon, Strawberry aj Bubble Fresh, či nápaditá kombinácia mentolu a čerešní Cherry Mint a vyladený mix mentolu a limetky pre maximum osvieženia Lime Mint – ktoré budú tie vaše naj? Ochutnajte ich všetky!

Súťaž o 5x balíček Mentos žuvačiek

Súťaž o 5x balíček Mentos žuvačiek
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Súťaž o 5x balíček Mentos žuvačiek

Súťaže sa môžete zúčastniť do 2.4.2019. Piati z vás získajú Mentos žuvačky.

02.04.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.