Súťaž o 5x balíček kozmetiky Manufaktúra v kolekcii Marhuľa

Leto sa pomaly blíži a spolu so stúpajúcimi teplotami a pribúdajúcimi slnečnými lúčmi by sa mala zmeniť aj naša kozmetická rutina. Teplé mesiace so sebou, bohužiaľ, prinášajú značnú záťaž pre našu pleť aj vlasy, pretože sa pohybujeme v horúčave, na slnku, v klimatizovaných miestnostiach a autách, jednoducho v prostredí, ktoré pleť i vlasy vysušujú. Ako sa o ne starať, aby bol aj v lete ich stav a vzhľad čo najlepší?

ilustračné foto:  woman.sk

Text organizátora súťaže:

Súťaž o balíček s vôňou marhúľ
Zvláčňujúca, regeneračná a hydratačná kozmetika Marhuľa plná slnka využíva blahodarné účinky marhuľového oleja alebo výťažku z marhuľovej dužiny. Kozmetika je sprevádzaná úžasnou ovocnou vôňou, ktorá Vás rozveselí. Marhuľový olej pôsobí preventívne proti starnutiu pokožky, napomáha pri liečbe rôznych kožných chorôb – akné a ekzémov a upokojuje slnkom namáhanú pokožku. Výťažok z marhuľovej dužiny dodáva pokožke potrebnú hydratáciu. O čo súťažíme? 5 krát balíček kozmetiky Marhuľa na letnú starostlivosť v troch krokoch

 

Koniec súťaže: 01. 08. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.