Súťaž o 5 zhusťujúcich špirál Avon Ultra Volume

Ultra objem, ultra znásobenie a ultra hustota. Tri úžasné efekty, ktoré dosiahnete s novou zhusťujúcou špirálou Ultra Volume od spoločnosti AVON Cosmetics. Vďaka inovatívnemu komplexu tak získate podmanivé riasy ako nikdy predtým.

Nová zhusťujúca špirála Ultra Volume sa nerozmazáva, neopadáva a má vodeodolné zloženie. Až 85 % žien, ktoré ako prvé vyskúšali túto novinku dekoratívnej kozmetiky AVON TRUE potvrdilo, že im poskytla podmanivý objem*. Ľahko sa používa a obsahuje inovatívny komplex Ssmartfibre. Čiastočky rôznych tvarov obalia každú riasu pre objem a dĺžku po celý deň. Špirála zhustí riasy o 100 %** a kefka mandľového tvaru nadvihne riasy už od korienkov. Farba vyplní prázdne miesta a okamžite riasy na pohľad znásobí. Zhusťujúca špirála je perfektným pomocníkom pri líčení, vďaka ktorému budú nielen vaše riasy, ale aj pohľad ultra podmanivý.

*založené na výsledkoch štúdie, ktorej sa zúčastnilo 103 užívateľov Facebooku, ktorí ako prví vyskúšali zhusťujúcu špirálu Ultra Volume,**založené na výsledkoch klinickej štúdie, ktorej sa zúčastnilo 20 ľudí

Súťaž o 5 zhusťujúcich špirál Avon Ultra Volume

Súťaž o 5 zhusťujúcich špirál Avon Ultra Volume
ilustračné foto:  femme.sk

Súťaž o 5 zhusťujúcich špirál Avon Ultra Volume

Zapojte sa do súťaže o 5 zhusťujúcich špirál Ultra Volume do 29. marca.

29.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.