Súťaž o 5 praktických balíčkov od spoločnosti McCain

Dobré jedlo chutí vždy lepšie, ak ho vychutnávame v spoločnosti našich blízkych a priateľov. Zdieľanie spoločných chvíľ nás robí ešte bližšími a ak si pritom vychutnávame aj dobré a s láskou pripravené jedlo, je to výnimočný zážitok. A práve pre takéto chvíle pripravila spoločnosť McCain, globálny líder mrazených zemiakových produktov, hranolčeky a zemiakové špeciality, ktoré očaria extra chrumkavosťou a jedinečnou chuťou. Posedenie s priateľmi, oslava výnimočných chvíľ či rodinné stretnutie? Zemiakové McCain dobroty premenia každý moment na dokonalý.

Súťaž o 5 praktických balíčkov od spoločnosti McCain
ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:

Pripravili sme súťaž pre piatich výhercov. Pre každého jedného z nich, máme pripravené tieto praktické predmety –  ruksak, bezdrôtovú nabíjačku na smartfón a McCain kalendar 2023. Na vaše správne odpovede čakáme do 12. apríla 2023.

 

Koniec súťaže: 12. 02. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.