Súťaž o 5 lístkov na Reebok Delta Challenge

Delta Challenge je názov pre celodenný fitnes festival, ktorým značka Reebok „rozpumpuje“ Slovensko! Festival ponúkne rôznorodý výber cvičení pod vedením špičkových trénerov a množstvo sprievodných aktivít, a to 7. novembra v RefineryGallery (Vlčie Hrdlo) v Bratislave.

Súťaž o 5 lístkov na Reebok Delta Challenge

ilustračné foto: cvicte.sk

Súťaž o 5 lístkov na Reebok Delta Challenge

Stačí správne odpovedať na súťažnú otázku nižšie a budete zaradení do žrebovania. V rámci ankety nižšie zvoľte jednu z možností, ktorú považujete za správnu a kliknite na tlačítko „odoslať“. Vaša odpoveď k nám do redakcie príde automaticky. Súťaž trvá od 12.10.2015 do 25.10.2015. Dňa 26.10.2015 budú vyžrebovaní piati výhercovia, ktorí získajú jednu vstupenku.

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/25 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.cvicte.sk/sutaze-2/sutaz-o-5-listkov-na-reebok-delta-challenge“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.