Súťaž o 5 difúzorov vône Lanaform Java

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte jednu z cien! 5x  difúzor vône Lanaform Java.

Prevoňajte si domov príjemnou nevtieravou vôňou esenciálnych olejov prostredníctvom difúzera vône Java. Firma Lanaform v ňom dokonale skĺbila priaznivé účinky éterických olejov a eleganciu keramického materiálu. Prístroj je ideálny na duševnú aj telesnú relaxáciu, navodenie pozitívneho myslenia, pohody a intímnej atmosféry. Pozitívne ovplyvňuje prípravu na pokojný spánok i postupné budovanie imunity. Veľmi tiché zariadenie s krytom perforovaným v tvare kvietkov vypúšťa aromatizovanú studenú hmlu. Nerušenú pokojnú atmosféru v interiéri dotvára svetlo meniace farbu. Taktiež máte možnosť nastavenia jednej obľúbenej farby alebo ho jednoducho vypnúť.

Súťaže o 5 difúzorov vône Lanaform Java

Súťaž o 5 difúzorov vône Lanaform Java
ilustračné foto: dm-drogeriemarkt.sk

Súťaž o 5 difúzorov vône Lanaform Java

Súťaž trvá od 02.01. do 31.01.2017. Žrebovanie výhercov sa uskutoční 10.02.2017. Každý, kto sa prihlási viac ako 1x, bude zo súťaže úplne vylúčený.

Termín konania súťaže: do 31.01.2017

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.