Súťaž o 5-dielny obraz s motívom žltých tulipánov

Tulipány prinesú do vašej domácnosti sviežosť a radosť. Hoci za tulipánovú veľmoc je považované Holandsko, málokto vie, že tento kvet má pôvod v Ázii. Svoj názov dostal tulipán v Turecku odvodením od slova označujúceho „turban“. Keď v 16. storočí priviezli námorníci tulipány do Holandska, vypukla doslova „tulipánová mánia“. Vďaka ich stále rastúcej cene sa stala z cibuliek tulipánov cenná komodita, s ktorou sa vo veľkom obchodovalo.

Súťaž o 5-dielny obraz s motívom žltých tulipánov na drevenom podklade

ilustračné foto:  dennikrelax.sk

Text organizátora súťaže:

Postupne sa popularita tulipánov rozšírila do celého sveta a dnes je tento kvet neodmysliteľnou súčasťou jarných dekorácií v domácnostiach. Učarovali tulipány aj vám? Tie na obraze vás budú tešiť podstatne dlhšie ako kytica vo váze. Teraz máte jedinečnú možnosť zapojiť sa do súťaže o fantastický 5-dielny obraz s motívom žltých tulipánov na drevenom podklade v rozmere 200×100 cm! Obraz pre vás s láskou vyrobíme priamo v našej dielni.

Hrajte s nami a prineste do svojej domácnosti čaro tulipánov!

 

Koniec súťaže: 19. 04. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.