Súťaž o desať lístkov na predstavenie Alenka v krajine zázrakov!

Veľký cirusový muzikál na Slovensku už v mesiaci lásky – v máji. Hlavná predstaviteľka Natália Puklušová má zázračné šaty. Máj prinesie na Slovensko nielen mesiac lásky, ale aj veľký ruský cirkusový muzikál Alenka v krajine zázrakov. Bratislava (15.5.2016), Spišská Nová Ves 18.5.2016), Poprad (19.5.2016), Košice (21.5.2016) a Banská Bystrica (22.5.2016) sú mestami, kde táto neopakovateľná a večne obľúbená rozprávka zavíta tentokrát v podobe veľkej cirkusovej šou, ktorú predvedú ruskí umelci a jediná Slovenka – Natália Puklušová v hlavnej postave Alenky.

Natália priznáva, že sama sa cítila ako Alenka v krajine zázrakov, keď sa dozvedela, že zo záujemkýň o postavu Alenky vyšla víťazne. Niet sa čo čudovať, pretože Natália je nazaj nielen šikovná herečka, ale aj speváčka a tanečníčka. Slovom, všestranný talent. Nedávno absolvovala konečnú skúšku šiat, v ktorých a nám predstaví na javiskách v spomínaných mestách. Hoci šaty vyzerajú pomerne zožito – veľká princeznovská sukňa, Natália si ich pochvaľuje, že sú ľahučké a cíti sa v nich príjemne.

A čo nám prezradila o príprave na predstavenie? „Pozrela som si predstavenie veľkých moskovských umelcov,“ – neskrýva svoj obdiv Natália a pokračuje: „Sú to „páni“, to čo predviedli bolo nádherne. Projekt je čisto rusko-rozprávkový, naozaj som sa cítila ako Alenka v ríši ruskej. Osobne to vnímam to ako veľkú príležitosť, je mi cťou účinkovať s ruskými umelcami na jednom pódiu v takomto obrovskom projekte. Je to najväčší úspech v mojom doterajšom živote.“

Súťaž o desať lístkov na predstavenie Alenka v krajine zázrakov!
Súťaž o desať lístkov na predstavenie Alenka v krajine zázrakov!
ilustračné foto: lenprezeny.sk

Piati z čitateľov však môžu vyhrať po dva lístky, ak sa zapoja do súťaže, ktorú vám teraz prinášame.

Termín konania súťaže: do 07.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.