Súťaž o 5 balíčkov detskej kozmetiky Mister BABY

Mister BABY jednotka pre vaše dieťatko.
Detská talianska kozmetika so špeciálnymi zloženiami pre minimalizáciu rizika alergických reakcií.
Talianska značka už viac ako 50 rokov pomáha matkám starať sa o pokožku svojich detí, vďaka čomu je Mister BABY vaším spojencom pri starostlivosti o pokožku detičiek.

Mister BABY disponuje vlastným výskumným centrom, kde sa odborníci značky zaoberajú štúdiom bábätiek. V tomto centre spolupracuje skupina detských lekárov, pôrodníkov a dermatológov s významnými univerzitami, ako aj rodičmi na vývoji inovačných produktov a systémov pre matky a otcov prostredníctvom dôkladného pozorovania a štúdia batoliat. Centrum rovnako využíva jedinečnú a neodmysliteľnú spoluprácu s rodičmi, ktorí ako priami pozorovatelia svojich bábätiek prinášajú nevyčerpateľný zdroj skúseností a cenných návrhov.
Značka, ktorá už viac ako 50 rokov pomáha matkám starať sa o pokožku svojich detí, vďaka čomu je Mister BABY vaším spojencom pri starostlivosti o pokožku detičiek.

Súťaž o 5 balíčkov detskej kozmetiky Mister BABY

Súťaž o 5 balíčkov detskej kozmetiky Mister BABY
ilustračné foto: modrykonik.sk

Súťaž o 5 balíčkov detskej kozmetiky Mister BABY

Vyhrajte balíček detskej kozmetiky Mister BABY od  FAnn parfumérie,  ktorá bude obsahovať 5 produktov, podľa vášho výberu.

Termín konania súťaže: 01.10.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.