Súťaž o 4x vstupenky na NO NAME

Fanúšikovia kapely NO NAME sa konečne dočkali! Je tu pre vás súťaž, kde môžete vyhrať vstupenky a vychutnať si ich hudbu naživo.

Skupina NO NAME zverejnila dátumy dlhoočakávaného koncertného turné. „S Láskou NO NAME tour 2016“ sa začne v marci a skončí sa na jeseň. Chalani budú na jar koncertovať v 6-tich českých, troch moravských a dvoch slovenských mestách. Na jeseň navštívia Prahu, kde oslávia 20-te narodeniny kapely. Na turné predstavia naživo nový album, ktorým potešili fanúšikov po dlhých 4-och rokoch. Zahrajú dva nové úspešné single „Povedz mi“ a „S Láskou“ a nebudú chýbať ani veľké hity „Ty a Tvoja Sestra“ alebo „Čím to je“. Nenechajte si ujsť koncertné turné 7-násobného Slávika bez hraníc!

Súťaž o 4x vstupenky na NO NAME

Súťaž o 4x vstupenky na NO NAME
ilustračné foto: damskajazda.sk

Súťaž o 4x vstupenky na NO NAME

Dvaja z vás majú možnosť vyhrať po dve vstupenky na bratislavský koncert v Starej tržnici, ktorý sa bude konať 20.04.2016 o 19.30 hod. Stačí odpovedať do 03.04. 2016 na túto súťažnú otázku: Ktorá herečka zahviezdila v najnovšom videoklipe k piesni Život od NO NAME ?

Termín konania súťaže: do 03.04.2016

SÚŤAŽIŤ

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.