Súťaž o 4x pánsku toaletnú vodu AIGNER INITIAL

Značka Aigner je popredným tvorcom doplnkov, ktoré sa postupom rokov stali stelesnením životného štýlu. Rok 2020 je pre ňu začiatkom novej éry: Aigner predstavuje novú definíciu životného štýlu. Pravý luxus sa stáva vecou vlastného vnímania a osobitosti. Súčasní muži sú bezstarostnejší než kedykoľvek predtým, sú hraví a sebavedomí, a pritom sa vedia správať a vyžarujú charizmu. Sú anti-hrdinami v hlavnej úlohe. Ich nálada je ich postojom. A postoj vyžaruje ich osobitosť.

Súťaž o 4x pánsku toaletnú vodu AIGNER INITIAL

ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Text organizátora súťaže:

Presne to vyjadruje INITIAL, nová pánska vôňa od Aigner Parfums. Moderná fougere kompozícia odrážajúca muža, ktorý autenticky a otvorene ide vlastnou cestou. Prvé rozpoznanie jej tónov vás ohúri: šťavnatý grapefruit, korenistý zázvor a chrumkavé jablko perfektne prechádzajú ku klasickým kvetinovým tónom morskej levandule, ružového geránia a vysokého červeného kosatca. Kombinácia pačuli a pižma harmonicky splýva s luxusnými tónmi drevín a ambry v základe.

 

Koniec súťaže: 26. 03. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.