Súťaž o 4711 Remix Eau de Cologne Neroli a Slovart

Celá kytica žiarivých kvetov zachytená v slávnej a nezameniteľnej fľaši 4711 Echt Kölnisch Wasser. Vône kvetinových reinterpretácií 4711 Floral Colletcion sú založené na klasickej kolínskej sviežosti a zároveň ohurujú ženskými a jemnými nuansami. Najobľúbenejšie kvetinové tóny klasickej parfumérie reprezentujú sviežosť a čerstvosť kvetinových kompozícií. Zatiaľ čo nádherná vôňa nežnej ruže zanecháva romantickú auru, jemná esencia orgovánu prináša ľahkosť a dobrú náladu. Kvety jazmínu zaručujú pôvabnú žiarivosť a kvetinovú zmyselnosť a krémová vôňa magnólie zahalí jej nositeľku do ovocno-sladkého buketu s citrusovými nuansami.

Súťaž o 4711 Remix Eau de Cologne Neroli a Slovart

ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Zapojte sa do súťaže a vyhrajte 4711 Remix Eau de Cologne Natural Spray  Neroli (100 ml 23,50 €) a knihu z vydavateľstva Slovart Pohoda na balkóne. Rady pre začiatočníčky (14,95 €) ! Na vaše správne odpovede čakáme do 23. mája 2022.

 

Koniec súťaže: 23. 05. 2022

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.