Súťaž o 3x Tchibo diár 2022 a 10€ poukážku Tchibo

Kiež by sme si tak mohli povedať, že nástupom roku 2022 všetko zlé odíde a vykročíme 1. januára 2022 do nového a lepšieho sveta … K tomuto pozitívnemu prianiu môžeme prispieť všetci, ak sa budeme zodpovedne správať voči sebe aj iným a budeme sa snažiť byť lepšími. Znie to môžno naivne a idelaisticky, ale nádej umiera posledná, že sme toho schopní.

Súťaž o 3x Tchibo diár 2022 a 10€ poukážku Tchibo

ilustračné foto: femme.sk

Text organizátora súťaže:

Vyhrajte obľúbený motivačný diár Tchibo a k tomu poukážku v hodnote 10 eur na nákup v Tchibo! Preto neváhajte a zapojte sa do súťaže o Tchibo diár, v ktorom nájdete veľa inšpiratívnych a motivačných tipov, kávový prehľad a nechýbajú ani nákupné zoznamy, rodinný či detský rozvrh. Nájdete v ňom priestor aj na Vaše poznámky, aby ste si mohli prispôsobiť diár vlastnej predstave. K tomu Vám pomôžu motivačné a praktické nálepky a ďalšie voľné stránky, s ktorými bude plánovanie ešte väčšia zábava! K diáru pripojíme  10 eurovú poukážku na nákup v Tchibo! Na vaše odpovede čakáme do 18. decembra 2021.

 

Koniec súťaže: 18. 12. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.