Súťaž o 3x Sniper Ghost Warrior 3

Vydajte sa za nepriateľské línie v najmodernejšej vojenskej strieľačke. Záleží len na vás, ako budete plniť misie v tomto nepriateľskom svete.

Staňte sa sniperom
Zamerajte ciele na veľkú vzdialenosť. Veľkú úlohu hrá nastavenie elevácie, rýchlosť a smer vetra, kontrola dychu a pevná pozícia. Vybrať si môžete zbraň a typ náboja.

Staňte sa duchom
Sledujte svojich nepriateľov a likvidujte ich pomocou širokej škály chvatov. Pokročilé možnosti zakrádavého prístupu zahŕňajú prieskum dronom a vertikálnu navigácii.

Staňte sa bojovníkom
Získajte množstvo pokročilých zbraní a upravte si ich podľa potreby svojej misie a svojho osobného štýlu. Vyberte si útočné pušky, brokovnice, guľomety a dokonca aj výbušniny.

Staňte sa všetkými tromi
Ste americký odstreľovač vysadený za nepriateľskými líniami v Gruzínsku, blízko ruských hraníc. Brutálni vojenskí diktátori sa zmocnili časti tejto oblasti a je na len vás, aby ste zabránili chaosu a rozpadu celé krajiny.

Súťaž o 3x Sniper Ghost Warrior 3

Súťaž o 3x Sniper Ghost Warrior 3
ilustračné foto: gamesite.sk

Súťaž o 3x Sniper Ghost Warrior 3

SEASON PASS EDITION OBSAHUJE:
– Hru Sniper: Ghost Warrior 3
– Season Pass
– Dve veľké rozšírenia pre singleplayer
– Dve mapy pre multiplayer
– Odstreľovaciu pušku tac-338a mcmillian
– Kladkový luk
– Terénne vozidlo

1. cena PC Sniper Ghost Warrior 3 (kľúč)
2. cena PC Sniper Ghost Warrior 3 (kľúč)
3. cena PC Sniper Ghost Warrior 3 (kľúč)

Termín konania súťaže: do 31.05.2017

 

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.