Súťaž o 3x Philips Sonicare ProtectiveClean 5100

Philips Sonicare ProtectiveClean 5100

Táto zubná kefka vám umožňuje prispôsobiť si čistenie podľa vlastných potrieb vďaka ponuke troch režimov. Režim Clean je štandardom pre vynikajúce čistenie. White je ideálny režim na odstraňovanie povrchových škvŕn. A režim Gum Care pridá ďalšiu minútu čistenia so zníženým výkonom, počas ktorej si môžete jemne masírovať ďasná.

Môžete sa spoľahnúť na bezpečné čistenie – sonická technológia je vhodná na použitie so strojčekmi na zuby, plombami, korunkami a zubnými fazetami a pomáha zlepšovať zdravie ďasien. Tlakový senzor vás upozorní, ak kefkou na zuby príliš tlačíte.

Prvotriedne cestovné puzdro vám umožní uskladniť zubnú kefku hygienicky a kompaktný nabíjací podstavec vám dodá energiu na cestách.

Súťaž o 3x Philips Sonicare ProtectiveClean 5100, model vhodný pre páry

Súťaž o 3x Philips Sonicare ProtectiveClean 5100, model vhodný pre páry
ilustračné foto: woman.sk

Súťaž o 3x Philips Sonicare ProtectiveClean 5100

Vyhraj 3x Philips Sonicare ProtectiveClean 5100, model vhodný pre páry.
Aby ste sa mohli zúčastniť súťaže, musíte sa registrovať na portál www.woman.sk. Po registrácii sa pomocou vašich prihlasovacích údajov prihláste na portál www.woman.sk a môžete súťažiť . Inak nemôžete byť zaradení do zlosovania.

01.04.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.