Súťaž o 3x PC theHunter Call of the Wild

theHunter: Call of the Wild ponúka najprepracovanejší zážitok z lovu, aký bol kedy vytvorený. Vstúpte do nádherného otvoreného sveta hmíriaceho sa životom, od majestátnych jeleňov a veľkolepých bizónov, až po nespočetné množstvo vtákov, drobných zvierat a hmyzu. Zažite komplexné správanie zvierat, dynamické počasie, striedanie dňa a noci, precíznu balistiku, realistickú akustiku, ale aj vylepšený systém vetra a mnoho ďalšieho. Všetko vo vás postupne prebudí lovca.

PRESKÚMAJTE OTVORENÝ SVET
Viac než 50 štvorcových míľ rôznorodého terénu, kde sa stretnete so všetkým, od bažín a hustých lesov, po svieže údolia a otvorené polia. Obrovský svet hry theHunter: Call of the Wild je rozdelený do niekoľkých oddelených a odlišných revírov, z ktorých je každý plný prekvapení a nezabudnuteľných momentov.

STAŇTE SA LOVCOM
Vybavte sa množstvom pušiek, pištolí a lukov. Upravte si ich pomocou optických zameriavačov a používajte rôzne druhy munície. Hra umožňuje tiež rozvoj vlastnej postavy odomykaním rôznorodých schopností a vybavenia. Naučte sa používať vábničky a pachy, ale predovšetkým pozorne sledujte svoju korisť. Študujte správanie zvierat, stopy a ich pohyb. Buďte lovcom.

Súťaž o 3x PC theHunter Call of the Wild

Súťaž o 3x PC theHunter Call of the Wild
ilustračné foto: gamesite.sk

Súťaž o 3x PC theHunter Call of the Wild

Súťaž bude prebiehať od 14.03.2017 do 31.03.2017. Žrebovanie sa uskutoční po ukončení súťaže.

Termín konania súťaže: do 31.03.2017

 

SÚŤAŽIŤ

 

 Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.