Súťaž o 3x Monster Energy Supercross

Prežite adrenalín a vzrušenie šampionátu Monster Energy Supercross Championship 2017 vďaka oficiálnej hre Monster Energy Supercross – The Official Videogame! Dajte si závod s oficiálnymi závodníkmi z 250SX a 450SX na oficiálnych tratiach vrátane Daytona a užite si tú najveľkolepejšiu a najzábavnejšiu závodnú súťaž všetkých dôb!

OFICIÁLNE ZNAČKY A EDITOR TRATÍ
Objavte funkciu Track Editor, ktorá vám ponúkne nekonečné herné možnosti: vyberte si štadión, vytvorte vlastnú trať a zdieľajte ju online s kamarátmi. Prispôsobte si závodníka aj motorku podľa svojho vďaka bezmála možností a viac než 80 oficiálnym značkám a 300 dostupným predmetom a pokúste sa dobyť vrchol rebríčku.

SINGLE AJ MULTI
Závoďte sami alebo proti hráčom z celého sveta v rôznych offline aj online herných režimoch! Užite si nával adrenalínu, vstúpte do arény a staňte sa kráľom Supercrossu! Súčasťou hry je oficiálna sezóna 2017 Monster Energy Supercross, kde si užijete oficiálne motorky a ikonické trate ako napríklad Dayton.

ŠPIČKOVÁ GRAFIKA
Hra ponúkne špičkovú grafiku s kvalitou hry svetovej úrovne. V žánri sa potom jedná o úplne novú úroveň podmanivého zážitku s presnou reprodukciou motoriek, tratí, doplnkov aj vlastnosťami závodníkov.

 

Súťaž o 3x Monster Energy Supercross

Súťaž o 3x Monster Energy Supercross
ilustračné foto:  damskajazda.sk

Súťaž o 3x Monster Energy Supercross

Ceny do súťaže poskytla spoločnosť COMGAD.

1. cena PC Monster Energy Supercross
2. cena PS4 Monster Energy Supercross
3. cena XBO Monster Energy Supercross

31.03.2018

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.