Súťaž o 3x Môj diár Tchibo 2023 a Tchibo Kapsuly Cafissimo

Po opakujúcom sa úspechu s Tchibo diármi v uplynulých rokoch, ktoré sme ušili priamo Vám na mieru, sme tohto roku pripravili ďalšiu verziu pre rok 2023, ktorú sme ešte trochu viac vylepšili podľa Vašich požiadaviek. A aby ste ani budúci rok nezmeškali nič dôležité, diár Vám ponúka prehľad týždňov na celý rok 2023, mesačné prehľady na rok 2023 a orientačný kalendár na rok 2023 a 2024.

Súťaž o 3x Môj diár Tchibo 2023 a Tchibo Kapsuly Cafissimo

ilustračné foto:  femme.sk

Text organizátora súťaže:
S Tchibo Cafissimo si vychutnáte prvotriednu kávu z certifikovanej produkcie. Spolu s rôznymi partnerskými organizáciami podporujeme ekologické a spoločensky prijateľné metódy pestovania a pomáhame tak chrániť podnebie a životný priestor. Robíme to, pretože je pre nás dôležité, aby ste si nielen dnes, ale aj zajtra mohli s čistým svedomím vychutnávať tú najlepšiu kvalitu kávy. Základom toho je udržateľné pestovanie.

 

Koniec súťaže: 08. 03. 2023

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.