Súťaž o 3x mega nádielku extra šťavnatých žuvačiek MENTOS PURE FRESH

Žuvačky Mentos Pure Fresh lákajú na zahryznutie svojou lahodnou, šťavnatou náplňou. Sú extra veľké, takže si pre výdatnú radosť zo žuvania nepotrebujete dať naraz dve žuvačky, postačí jedna. A čo je skvelé, obsahujú výťažok zo zeleného čaju, ale žiadny cukor! V ponuke sú v rôznych baleniach a príchutiach – okrem mentolových aj jahodové, limetkové, citrónové či s príchuťou cukrovej vaty. Ktoré budú vaše naj v pohodlí domova počas firemného callu, pri sledovaní obľúbeného seriálu, po jedle, pred cvičením, pri hraní hier, alebo keď sa vyberiete na prechádzku do prírody alebo venčíte svojho štvornohého miláčika?

Súťaž o 3x mega nádielku extra šťavnatých žuvačiek MENTOS PURE FRESH

ilustračné foto:  femme.sk

Zapojte sa aj vy do našej súťaže o obľúbené žuvačky MENTOS. Troch z vás odmeníme zásielkou žuvačiek MENTOS v hodnote 20 €. Súťaž potrvá do 13. marca 2021

 

Koniec súťaže: 15. 03. 2021

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.