Súťaž o 3x Dermacol tónovací krém, sprchový gél

Aké sú vaše letné „must-have“ produkty, ktoré používate každý rok v lete a nedáte na ne dopustiť? My v tom máme celkom jasno. Okrem ochranných produktov, ako sú krémy určené na ochranu pred slnečným žiarením a zároveň krémy určené na upokojenie pokožky po slnení, sú to telový make-up a tónovací krém. A, samozrejme, aj sprchový gél, ktorý je v lete už akousi nutnosťou. A práve všetky tieto produkty od Dermacol-u môžete u nás vyhrať!

Súťaž o 3x Dermacol tónovací krém, sprchový gél a telový make-up

Súťaž o 3x Dermacol tónovací krém, sprchový gél a telový make-up
ilustračné foto:  kamzakrasou.sk

Súťaž o 3x Dermacol tónovací krém, sprchový gél a telový make-up

[the_ad id=“84646″]

Aroma ritual shower gel – happy summer (250 ml)
Jemný sprchovací gél s vôňou vanilky a marhule dokonale čistí pokožku tela a dodáva jej pocit príjemnej vláčnosti. Očarujúca vôňa sladko rozvonia pokožku a spríjemní deťom každodennú starostlivosť o telo. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Bb magic beauty cream 8in1 (30 ml)
Výnimočný BB krém poskytuje pleti starostlivosť ako plnohodnotný krém a je efektívny ako make-up. Vytvára prirodzený vzhľad pleti, zjednocuje jej tón a kryje nedokonalosti. Hydratuje pleť, rozžiari ju a dodá pocit sviežej a zamatovej pleti. OF 15 chráni pleť pred slnečným žiarením.

Perfect body make-up (100 ml)
Vodoodolný telový skrášľujúci make-up dodá nohám a pokožke tela okamžitý efekt opálenia a perfektne kryje nedokonalosti pokožky a zjednocuje jej tón. Opticky zoštíhľuje telo a nohy a zanecháva pokožku hodvábne hladkú.

Koniec súťaže: 30.07.2019

SÚŤAŽIŤ


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.