Súťaž o 3x balíček s Grankom

Hravé prostredie lunaparku napomohlo vzniku fotiek slovenskej herečky v bodkovanom modeli s retro účesom. Práve tento účes navrhol len 18 ročný študujúci vlasový štylista Miroslav Dobšovič v rámci GRANKO súťaže o najlepší retro účes v Českej a Slovenskej republike. Zároveň bude v jeho mene darovaný finančný príspevok charite.

Účesy na retro fotenie vznikli vďaka návrhárskej súťaži GRANKO usporiadanej pre širokú verejnosť, ktorá prebiehala počas letných mesiacov. Víťazný účes vybrala okrem verejnosti aj porota. V nej zasadala napríklad aj uznávaná česká bloggerka Petra Lovely Hair.

Súťaž o 3x balíček s Grankom

ilustračné foto: autoazena.sk

Súťaž o 3x balíček s Grankom

Stačí odpovedať na otázku a poslať na e-mail do 10.10.201

 

 

[ujicountdown id=“Súťaže“ expire=“2015/10/10 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

 

[button-red url=“http://www.autoazena.sk/news/a3x-balicek-s-grankom-4x-500g-granka/“ target=“_blank“ position=“right“]  SÚŤAŽIŤ   [/button-red]


Uvedené informácie, vrátane ilustračného obrázku sú získane na základe uverejnenia organizátora súťaže. Za ich pravdivosť, realizáciu a prípadné škody, nenesie stránka esutaze.sk žiadnu zodpovednosť. Čítajte pozorne súťažné podmienky.